Jubileumshow 2016/catalogus

BRAHMA GROOT

 

 

Keurmeester: A. Bleyenberg

 

Meerzomig Patrijs                                Haan oud

1     1E 94           Bastiaan de Rijk

                                                               Hen oud

2     1E 96 KLN   Ludwig van Roy

                                                              Haan Jong  

3         94 KLN    Mark Rechterschot     

4     1E96 JK      Dirk van den Bosch

5          92          Nelis Zaaijer

6          92          Marius Plesa

7     2e 95          Dirk van den Bosch

                                                              Hen Jong

8         93          Marius Plesa

9          95          Syb Cornel

10        93          Marius Plesa

11        92          Marc Rechterschot

12   4e 96 E       Syb Cornel

13        92          Marius Plesa

14        92          Marc Rechterschot

15       95          Syb Cornel

16        95          Ludwig van Roy

17        93          Syb Cornel

18  3e 96 KLN    Ludwig van Roy

19       93           Dirk van den Bosch

20   2e 96 E        Johan Cuijpers

21       93           Dirk van den Bosch

22      94           Ludwig van Roy

23   5e 95 E        Albert van Lottum

24      92           Nelis Zaaijer

25      92           Dirk van den Bosch

26      94           Nelis Zaaijer

27   1e 96 JK      Albert van Lottum

28       91           Nelis Zaaijer

29      93           Theo Visser

30       93           Albert van Lottum

31       95           Nelis Zaaijer

32  6e 95 E        Theo Visser

33       94           Dick Brouwer

 

 

Keurmeester: A.A. Heerdink

 

Meerzomig Blauwpatrijs                     Hen oud      

34   1e 96 JK      Bastiaan de Rijk

35       94           Bastiaan de Rijk         

                                                              Haan Jong

36   1e 93 E        Ludwig van Roy

37       91           Theo Visser

                                                              Hen Jong

38   4e 95           Theo Visser

39       94           Wim Gerritsen

40   2e 95 KLN   Theo Visser

 

 

41   1e 96 E       Johan Cuijpers

42        O            Wim Gerritsen

43        91          Ludwig van Roy

44        94          Wim Gerritsen

45       abs          Bastiaan de Rijk

46        94          Dick Brouwer

47   3e 95          Jos Breden

48        94          Ludwig van Roy

 

 

Keurmeester: A.A. Heerdink

 

Meerzomig Zilverpatrijs                      Hen oud

49   1E 94 E        Ludwig van Roy

50       92           Theo Visser

 

Keurmeester: H. van Olst

                                                              Haan Jong

51       92           Marius Plesa               

52   1e 96 JK      Leo van Vianen

53   3e 95 KLN   Jan Dirk Nijkamp

54        93          Georges Manhout

55   4e 94           Wilco Bril

56      O           Jan Dirk Nijkamp

57       92           Marius Plesa

58   2e 96 E        Leo van Vianen

59       93           Theo Visser

60     abs    Jan Dirk Nijkamp

61      92           Theo Visser

 

Keurmeester: A.A. Heerdink

Hen Jong

62       91           Marius Plesa

63       95           Georges Manhout

64   1e 96 JK      Leo van Vianen

65       93           Jan Dirk Nijkamp

66   2e 96 E        Leo van Vianen

67       95           Georges Manhout

69       92           Jan Dirk Nijkamp

68           93    Leo van Vianen

70   3e 96 KLN   Leo van Vianen

71       94           Georges Manhout

72       92           Marius Plesa

73       95           Georges Manhout

74       93           Jan Dirk Nijkamp

75       93           Marc Rechterschot

76       95           Ludwig van Roy

77       92           Syb Cornel

78       93           Ludwig van Roy

79       95           Syb Cornel

80      93           Wilco Bril

81        O            Theo Visser

82        92          Wilco Bril

83   4e 96 E       Theo Visser

84   6e 95          Dick Brouwer

Keurmeester: H. van Olst

 

Berken                                                   Hen Jong

85   1e 96 JK      Sander Visser

86   3e 94           Sander Visser

87      92           Hendrik van Maurik

88       91           Martin Linskens

89       92           Hendrik van Maurik

90   2e 95 E        Sander Visser

 

 

Keurmeester: E.J. van Es

Wit Zwartcolumbia    

                              Hen oud     

91            abs    Hendrik van Maurik    

92     91            Hendrik van Maurik

 

Keurmeester: A. Bleyenberg

                                                               Haan jong

93    3e 95 KLN   Martin Linskens

94     abs            Hendrik van Maurik

95       95           Peter Kuijs

96     abs            Hendrik van Maurik

97      dis            Martin Linskens

98     abs            Hendrik van Maurik

99      O             Dorel Vaida Flavia      

100 1e 96 JK      Geert Geudens

101     93           Wim van Vliet

102    abs          Sander Visser

103    91           Wim van Vliet

104    94           Dorel Vaida Flavia

105 4e 95 E        Sander Visser

106    94           Wim van Vliet

107  2e 96 E            Marc Rechterschot

 

Keurmeester: E.J. van Es

Hen Jong

108     93          Martin Linskens

109  5e 94 KLN  Martin Linskens

110      92         Marc Rechterschot

111 8e 94         Peter Kuijs

112 6e 94 KLN  Dorel Vaida Flavia

113      93         Martin Linskens

114  2e 96 E      Marc Rechterschot

115       92         Dorel Vaida Flavia

116      94         Peter Kuijs

117 4e 95 E      Dorel Vaida Flavia

118       93         Geert Geudens

119      92         Sander Visser

120      91           Wim van Vliet

121 7e  94         Dorel Vaida Flavia

122 3e  95 E      Dick Brouwer

123      93         Wim van Vliet

124     90           Dick Brouwer

125     90           Sander Visser

126     93           Dick Brouwer

127     92           Wim van Vliet

128    94           Sander Visser

129    94           Dick Brouwer

130    93           Wim van Vliet

131 1e 96 JK      Dick Brouwer

 

 

Keurmeester: A.A. Heerdink

 

Wit Blauwcolumbia                             Haan jong

132 2e  94          Martin Linskens

133 1e 95 E       Sander Visser

134      93          Geert Geudens

135      91          Sander Visser

136     93          Dick Brouwer

Hen Jong

137 3E 95 KLN  Martin Linskens

138       O           Marc Rechterschot

139      91          Sander Visser

140     93          Geert Geudens

141      93          Sander Visser

142      93          Dick Brouwer

143 2E 96 E       Geert Geudens

144  1E 96 JK    Martin Linskens

145 4E 95          Geert Geudens

146     92          Sander Visser

147      94          Geert Geudens

148      92          Dick Brouwer

 

 

Keurmeester: E.J. van Es

 

Buff Zwartcolumbia                             Hen oud

149     95 E       Johannes Zandbergen

                                                              Haan jong

150     91          Marc Rechterschot

151    abs           Ioan Boldizsar

152 2e  93 KLN   Peter Kuijs

153    abs           Ioan Boldizsar

154       92         Sander Visser

155 1e 93 JK    Marius Plesa

156      92         Sander Visser

157       91         Dick Brouwer

                                                              Hen jong

158     92          Marius Plesa               

159      92          Sander Visser

160     abs          Ioan Boldizsar

161      92          Sander Visser

162     92          Peter Kuijs

163     abs          Ioan Boldizsar

164      93          Syb Cornel

165 2e  96 E       Maurits Flapper

166      90          Syb Cornel

167     93          Peter Kuijs

168      93          Maurits Flapper

169     92          Syb Cornel

170     93          Maurits Flapper

171      93          Syb Cornel

172      92          Johannes Zandbergen

173 4e 95 E        Tjibbe Dokkuma

174 6e 94           Maurits Flapper

175    93           Johannes Zandbergen

176 1e 96 JK      Tjibbe Dokkuma

177    91           Johannes Zandbergen

178     90           Rens Linders

179 5e 95 KLN   Tjibbe Dokkuma

180 3e 96 E        Albert van Lottum

181     92           Dick Brouwer

 

 

Keurmeester: H. van Olst

 

Buff Blauwcolumbia                           Haan jong

182       91         Maurits Flapper

183      92          Marc Rechterschot

184 3e 92          Maurits Flapper

185 2e 93          Sander Visser

186 1e 94 E       Maurits Flapper

                                                       Hen jong

187 3e 94           Maurits Flapper

188     93           Tjibbe Dokkuma

189     92           Maurits Flapper

190 1e 96 E       Sander Visser

191 2e 94 KLN   Maurits Flapper

192      93          Sander Visser

 

 

Keurmeester: G. Glastra

 

Wit                                                         Hen oud

193      94          Willie Groote Schaarsberg

                                                              Haan jong

194 3e  94          Wilco Bril

195      91          Jos Breden

196      92          Wilco Bril

197      93          Jim Bril

198      93          Wilco Bril

199 1e 96 JK     Willie Groote Schaarsberg

200 2e 95 E       Wilco Bril

Hen Jong

201 2e 95 E        Wilco Bril

202     94 T        Jim Bril

203     93           Jim Bril

204     92           Jim Bril

205 1e 96 KLN   Wilco Bril

206     91           Jos Breden

207 3e 95 E        Wilco Bril

208     93           Wilco Bril

 

 

 

Keurmeester: M. Karlsson

 

Zwart                                                     Hen oud

209      93          Jos Breden                 

                                                              Haan jong

210     O            Liviut Ticsa

211 1e 94 KLN   Liviut Ticsa

                                                              Hen jong

212     91          Jos Breden

213 1e 95 JK     Jim Bril

214      92          Jos Breden

215     94          Liviut Ticsa

216     91          Liviut Ticsa

 

Zwart Witgepareld                               Hen oud

217     92           Wim Gerritsen

218     O            Willie Groote Schaarsberg

219 1e 94 E        Wim Gerritsen

                                                       Haan Jong

220     92           Willie Groote Schaarsberg

                                                              Hen jong

221 2e 94           Willie Groote Schaarsberg

222    91           Marc Rechterschot

223 1e 95 E        Willie Groote Schaarsberg

 

 

Keurmeester: H. van Olst

 

Koekoek                                                Hen Oud      

224 2e 95           Wim Gerritsen

225     94           Jos Breden

226     93           Wim Gerrisen

227 1e 95 KLN   Wim Gerritsen

228      O            Jos Breden                 

                                                              Haan Jong

229     93           Jos Breden

230     O            Marc Rechterschot

231 1e 95 E        Jos Breden

232 2e 93 KLN   Willie Groote Schaarsberg

                                                              Hen Jong

233 2e 96 E        Willie Groote Schaarsberg

234     93           Jos Breden

235 3e 94           Willie Groote Schaarsberg

236 1e 96 JK    Jos Breden

237      O            Willie Groote Schaarsberg

238     93           Willie Groote Schaarsberg

 

 

 

 

 

 

 

AOC / VK

 

Keurmeester: M. Karlsson                 

 

AOC Meerzomig Geelpatrijs               Hen jong

239     90           Rob Voesten

 

AOC Meerzomig Isabelpatrijs             Hen oud

240 1E 95 JK     Marc Rechterschot

                                                              Haan Jong

241 2 93         Gunther Lemmens

242       92         Marc Rechterschot

243 1E  93          Gunther Lemmens

                                                       Hen Jong

244      90          Gunther Lemmens

245      91          Gunther Lemmens

246      91          Gunther Lemmens

247 2E 93           Gunther Lemmens

248 1E 95 E        Gunther Lemmens

249 3E 92           Gunther Lemmens

250      92          Gunther Lemmens

 

 

AOC Roodgeschouderd Zilverpatrijs Haan jong

251     92          Rob Voesten

 

 

AOC Meerzomig Blauwzilverpatrijs   Haan Jong

252      91          Wilco Bril

253     92          Wilco Bril

                                                              Hen jong

254      93          Wilco Bril

255 1e 93 KLN   Wilco Bril

 

 

AOC Meerz. Parelgrijszilverpatrijs    Haan Jong

256       92         Wilco Bril

                                                       Hen Jong

257   1e 93 E      Wilco Bril

 

 

AOC Witpatrijs                                     Haan jong

258      92          Berend Beekhuis

                                                              Hen Jong

259     92          Berend Beekhuis

 

 

AOC Koekoekpatrijs                           Haan jong

260 1E 95 JK     Willie Groote Schaarsberg

 

 

Keurmeester: G.J. Glastra

 

VK Isabeltarwe                                    Hen Jong

261     O            Wim Gerritsen                     

 

 

AOC Blauwzalm                                   Haan Oud

262     92          Marc Rechterschot                                                   Hen Oud

263 1E 95 E       Marc Rechterschot

                                                       Haan Jong

264     92          Marc Rechterschot                                                   Hen Jong

265 1E 95           Marc Rechterschot

266      94          Marc Rechterschot

 

 

VK Parelgrijszalm                                Haan jong

267      5            Berend Beekhuis                                          Hen jong

268     7 E         Berend Beekhuis

 

 

AOC Goud Blauwgezoomd                 Hen Jong

269     93          Berend Beekhuis

 

 

VK Buff Witcolumbia                           Hen Jong

270   8 KLN       Willie Groote Schaarsberg

271   7              Willie Groote Schaarsberg

 

 

AOC Goudberken                                Haan Oud

272    O             Sander Visser                                                          Hen Oud

273     92           Sander Visser

                                                              Haan Jong

274 1E 96 KLN   Sander Visser                                                          Hen Jong

275 1E 96 JK     Sander Visser

276      93          Sander Visser

277    92           Marc Rechterschot

278 2E95           Sander Visser

279    93           Dick Brouwer

 

 

AOC Blauw Goudberken                    Haan jong

280   92            Sander Visser

                                                              Hen jong

281    92            Sander Visser

 

 

AOC Zwartbont                                    Haan Jong

282    91            Marc Rechterschot

283   91            Willie Groote Schaarsberg

Hen jong

284    O             Marc Rechterschot

285 1E 95 E        Willie Groote Schaarsberg

 

 

 

 

Keurmeester: H. van Olst

 

AOC Blauw                                          Hen oud

286    93           Jos Breden

287     92           Jos Breden

 

                                                              Haan jong

288      O            Liviut Ticsa

289 1E 92          Jos Breden

290      93          Liviut Ticsa

Hen Jong 

291        92         Jos Breden

292 1E 95 JK     Liviut Ticsa

293     93           Jos Breden

294     92           Liviut Ticsa

295     93           Wim Gerritsen

 

 

AOC Blauwkoekoek                            Haan jong

296    92           Jos Breden

                                                              Hen Jong

297    92           Willie Groote Schaarsberg

2981E  93

Willie Groote Schaarsberg

 

 

AOC Parelgrijskoekoek                       Hen oud

299 1E 94 E        Marc Rechterschot

 

                                                              Haan Jong

300 1E 93           Marc Rechterschot

————————————-

 

 

 

 

 

 Jubileum Masterbreeder 2016

 ************************************

     

         BRAHMA GROOT

          Leo van Vianen

          met  384 punten

  Brahma Kriel

 Keurmeester: M. Karlsson                 

Meerzomig Patrijs                                Haan Jong

301 1E  96 JK    Kris de Vos

302 2E 94          Kris de Vos

Hen Jong

303  3E  94              Kris de Vos

304      92          Abe Heerdink

305 1E 95 E        Kris de Vos

306      93          Kris de Vos

307 2E 94 KLN   Kris de Vos

 

 

Meerzomig Blauwpatrijs                     Hen Jong

308     92          Abe Heerdink

 

 

Meerzomig Isabelpatrijs                     Haan Jong

309    91           Adrien et Fatima Arrigoni

310 1e 93           Adrien et Fatima Arrigoni

                                                              Hen Jong

311     91           Frits Dommerholt

312 1e 94 KLN   Paula van Vliet-Pennings

313     92           Frits Dommerholt

314    92           Paula van Vliet-Pennings

315     91           Adrien et Fatima Arrigoni

316    O             Paula van Vliet-Pennings

317    90           Adrien et Fatima Arrigoni

318 2e 93           Paula van Vliet-Pennings

319 3e 92           Adrien et Fatima Arrigoni

 

 

Meerzomig zilverpatrijs                       Haan oud

320     92          Comb. Brahmafarm

Hen oud

321     93          Comb. Brahmafarm

Hen jong

322 1e 95 E       Comb. Brahmafarm

323 2e 93          Comb. Brahmafarm

 

 

Keurmeester: S.Libens

 

Berken                                                  Haan Jong

324      91          Frits Dommerholt

                                                              Hen Jong

325     92          Frits Dommerholt

326      92          Piet Stokkermans

327      95 E       Herman Baltus

328 1e 93          Abe Heerdink

 

 

 

 

 

Wit Zwartcolumbia                              Haan jong

329     91          Martijn Maathuis

330 1e 94 KLN   Paula van Vliet-Pennings

331    91           Martijn Maathuis

332    92           Rens Linders

333    O             Martijn Maathuis

334     92           Martijn Maathuis

                                                              Hen Jong

335    91           Martijn Maathuis

336     92           Paula van Vliet-Pennings

337    91           Martijn Maathuis

338 1e 95 JK      Herman Baltus

339 3e 94 E       Martijn Maathuis

340     93          Paula van Vliet-Pennings

341      94          Piet Stokkermans

342 4e 94 KLN   Martijn Maathuis

343     dis          Martijn Maathuis

344     93          Paula van Vliet-Pennings

345 2e 95 E        Abe Heerdink

346 5e 94 KLN   Martijn Maathuis

347    93           Rens Linders

 

 

Wit Blauwcolumbia                             Haan jong

348      92          Paula van Vliet-Pennings

Hen Jong

349     93          Paula van Vliet-Pennings

350 2E 94 KLN   Piet Stokkermans

351 1E 96 E        Paula van Vliet-Pennings

352     93 T        Rens Linders

353     93           Paula van Vliet-Pennings

 

 

Buff Zwartcolumbia                            Haan oud

354     O            Willem de Wit              35,-

                                                              Haan Jong

355     92           Willem de Wit              35,-

356     93           Willem de Wit              35,-

                                                              Hen Jong

357   abs            Herman Baltus

358     93           Willem de Wit              35,-

359 4E 93           Rene Kwakkel

360     92           Willem de Wit              35,-

361 1E 94 E        Rene Kwakkel

362 3E 93           Willem de Wit

363 5E 93           Piet Stokkermans

364     92           Herman Baltus

365 2E 94           Piet Stokkermans

 

 

 

 

 

Buff Blauwcolumbia                           Haan oud

366      90          Willem de Wit              35,-

                                                              Haan Jong

367 2E  92          Willem de Wit              35,-

368 1E  92          Rene Kwakkel

369      91          Willem de Wit              35,-

Hen Jong 

 

370       92           Willem de Wit

371 1E 95 JK     Rene Kwakkel

372 3e  93         Willem de Wit              35,-

373  2e   95 E         Rene Kwakkel

374 5e   93         Herman Baltus

375 4e  93         Piet Stokkermans

 

 

Zwart                                                    Haan Oud

376      91          Jos Breden

                                                              Hen oud

377 1e 95 E       Jos Breden

378 2e 93          Jos Breden

                                                              Haan jong

379 1e 93           Jos Breden

Hen jong 380                 93  Jos Breden

380     93           Jos Breden

381 1E 96 JK    Jos Breden

 

AOC

 

Keurmeester: G.J Glastra

AOC Koekoek                                      Hen Oud

382 1E  93          Jos Breden

Haan Jong

383      92          Jos Breden

Hen Jong

384      93          Jos Breden

————————————–

 

 

 

 Jubileum Masterbreeder 2016

 *************************************

    

      BRAHMA KRIEL            

         Kris de Vos

          met 379 punten

    

 

                                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BRAHMA GROOT

 

 

Keurmeester: A. Bleyenberg

 

Meerzomig Patrijs                                Haan oud

1     1E 94           Bastiaan de Rijk

                                                               Hen oud

2     1E 96 KLN   Ludwig van Roy

                                                              Haan Jong  

3         94 KLN    Mark Rechterschot     

4     1E96 JK      Dirk van den Bosch

5          92          Nelis Zaaijer

6          92          Marius Plesa

7     2e 95          Dirk van den Bosch

                                                              Hen Jong

8         93          Marius Plesa

9          95          Syb Cornel

10        93          Marius Plesa

11        92          Marc Rechterschot

12   4e 96 E       Syb Cornel

13        92          Marius Plesa

14        92          Marc Rechterschot

15       95          Syb Cornel

16        95          Ludwig van Roy

17        93          Syb Cornel

18  3e 96 KLN    Ludwig van Roy

19       93           Dirk van den Bosch

20   2e 96 E        Johan Cuijpers

21       93           Dirk van den Bosch

22      94           Ludwig van Roy

23   5e 95 E        Albert van Lottum

24      92           Nelis Zaaijer

25      92           Dirk van den Bosch

26      94           Nelis Zaaijer

27   1e 96 JK      Albert van Lottum

28       91           Nelis Zaaijer

29      93           Theo Visser

30       93           Albert van Lottum

31       95           Nelis Zaaijer

32  6e 95 E        Theo Visser

33       94           Dick Brouwer

 

 

Keurmeester: A.A. Heerdink

 

Meerzomig Blauwpatrijs                     Hen oud      

34   1e 96 JK      Bastiaan de Rijk

35       94           Bastiaan de Rijk         

                                                              Haan Jong

36   1e 93 E        Ludwig van Roy

37       91           Theo Visser

                                                              Hen Jong

38   4e 95           Theo Visser

39       94           Wim Gerritsen

40   2e 95 KLN   Theo Visser

 

 

41   1e 96 E       Johan Cuijpers

42        O            Wim Gerritsen

43        91          Ludwig van Roy

44        94          Wim Gerritsen

45       abs          Bastiaan de Rijk

46        94          Dick Brouwer

47   3e 95          Jos Breden

48        94          Ludwig van Roy

 

 

Keurmeester: A.A. Heerdink

 

Meerzomig Zilverpatrijs                      Hen oud

49   1E 94 E        Ludwig van Roy

50       92           Theo Visser

 

Keurmeester: H. van Olst

                                                              Haan Jong

51       92           Marius Plesa               

52   1e 96 JK      Leo van Vianen

53   3e 95 KLN   Jan Dirk Nijkamp

54        93          Georges Manhout

55   4e 94           Wilco Bril                                     56      O     Jan Dirk Nijkamp

57       92           Marius Plesa

58   2e 96 E        Leo van Vianen

59       93           Theo Visser                               60     abs    Jan Dirk Nijkamp

61      92           Theo Visser

 

Keurmeester: A.A. Heerdink

Hen Jong

62       91           Marius Plesa

63       95           Georges Manhout

64   1e 96 JK      Leo van Vianen

65       93           Jan Dirk Nijkamp

66   2e 96 E        Leo van Vianen

67       95           Georges Manhout                              68           93    Leo van Vianen

69       92           Jan Dirk Nijkamp

70   3e 96 KLN   Leo van Vianen

71       94           Georges Manhout

72       92           Marius Plesa

73       95           Georges Manhout

74       93           Jan Dirk Nijkamp

75       93           Marc Rechterschot

76       95           Ludwig van Roy

77       92           Syb Cornel

78       93           Ludwig van Roy

79       95           Syb Cornel

80      93           Wilco Bril

81        O            Theo Visser

82        92          Wilco Bril

83   4e 96 E       Theo Visser

84   6e 95          Dick Brouwer

Keurmeester: H. van Olst

 

Berken                                                   Hen Jong

85   1e 96 JK      Sander Visser

86   3e 94           Sander Visser

87      92           Hendrik van Maurik

88       91           Martin Linskens

89       92           Hendrik van Maurik

90   2e 95 E        Sander Visser

 

 

Keurmeester: E.J. van Es

 

Wit Zwartcolumbia                              Hen oud    91            abs    Hendrik van Maurik    

92     91            Hendrik van Maurik

 

Keurmeester: A. Bleyenberg

                                                               Haan jong

93    3e 95 KLN   Martin Linskens

94     abs            Hendrik van Maurik

95       95           Peter Kuijs

96     abs            Hendrik van Maurik

97      dis            Martin Linskens

98     abs            Hendrik van Maurik

99      O             Dorel Vaida Flavia      

100 1e 96 JK      Geert Geudens

101     93           Wim van Vliet

102    abs          Sander Visser

103    91           Wim van Vliet

104    94           Dorel Vaida Flavia

105 4e 95 E        Sander Visser

106    94           Wim van Vliet

107  2e 96 E            Marc Rechterschot

 

Keurmeester: E.J. van Es

Hen Jong

108     93          Martin Linskens

109  5e 94 KLN  Martin Linskens

110      92         Marc Rechterschot

111 8e 94         Peter Kuijs

112 6e 94 KLN  Dorel Vaida Flavia

113      93         Martin Linskens

114  2e 96 E      Marc Rechterschot

115       92         Dorel Vaida Flavia

116      94         Peter Kuijs

117 4e 95 E      Dorel Vaida Flavia

118       93         Geert Geudens

119      92         Sander Visser

120      91           Wim van Vliet

121 7e  94         Dorel Vaida Flavia

122 3e  95 E      Dick Brouwer

123      93         Wim van Vliet

124     90           Dick Brouwer

125     90           Sander Visser

126     93           Dick Brouwer

127     92           Wim van Vliet

128    94           Sander Visser

129    94           Dick Brouwer

130    93           Wim van Vliet

131 1e 96 JK      Dick Brouwer

 

 

Keurmeester: A.A. Heerdink

 

Wit Blauwcolumbia                             Haan jong

132 2e  94          Martin Linskens

133 1e 95 E       Sander Visser

134      93          Geert Geudens

135      91          Sander Visser

136     93          Dick Brouwer

Hen Jong

137 3E 95 KLN  Martin Linskens

138       O           Marc Rechterschot

139      91          Sander Visser

140     93          Geert Geudens

141      93          Sander Visser

142      93          Dick Brouwer

143 2E 96 E       Geert Geudens

144  1E 96 JK    Martin Linskens

145 4E 95          Geert Geudens

146     92          Sander Visser

147      94          Geert Geudens

148      92          Dick Brouwer

 

 

Keurmeester: E.J. van Es

 

Buff Zwartcolumbia                             Hen oud

149     95 E       Johannes Zandbergen

                                                              Haan jong

150     91          Marc Rechterschot

151    abs           Ioan Boldizsar

152 2e  93 KLN   Peter Kuijs

153    abs           Ioan Boldizsar

154       92         Sander Visser

155 1e 93 JK    Marius Plesa

156      92         Sander Visser

157       91         Dick Brouwer

                                                              Hen jong

158     92          Marius Plesa               

159      92          Sander Visser

160     abs          Ioan Boldizsar

161      92          Sander Visser

162     92          Peter Kuijs

163     abs          Ioan Boldizsar

164      93          Syb Cornel

165 2e  96 E       Maurits Flapper

166      90          Syb Cornel

167     93          Peter Kuijs

168      93          Maurits Flapper

169     92          Syb Cornel

170     93          Maurits Flapper

171      93          Syb Cornel

172      92          Johannes Zandbergen

173 4e 95 E        Tjibbe Dokkuma

174 6e 94           Maurits Flapper

175    93           Johannes Zandbergen

176 1e 96 JK      Tjibbe Dokkuma

177    91           Johannes Zandbergen

178     90           Rens Linders

179 5e 95 KLN   Tjibbe Dokkuma

180 3e 96 E        Albert van Lottum

181     92           Dick Brouwer

 

 

Keurmeester: H. van Olst

 

Buff Blauwcolumbia                           Haan jong

182       91         Maurits Flapper

183      92          Marc Rechterschot

184 3e 92          Maurits Flapper

185 2e 93          Sander Visser

186 1e 94 E       Maurits Flapper

                                                       Hen jong

187 3e 94           Maurits Flapper

188     93           Tjibbe Dokkuma

189     92           Maurits Flapper

190 1e 96 E       Sander Visser

191 2e 94 KLN   Maurits Flapper

192      93          Sander Visser

 

 

Keurmeester: G. Glastra

 

Wit                                                         Hen oud

193      94          Willie Groote Schaarsberg

                                                              Haan jong

194 3e  94          Wilco Bril

195      91          Jos Breden

196      92          Wilco Bril

197      93          Jim Bril

198      93          Wilco Bril

199 1e 96 JK     Willie Groote Schaarsberg

200 2e 95 E       Wilco Bril

Hen Jong

201 2e 95 E        Wilco Bril

202     94 T        Jim Bril

203     93           Jim Bril

204     92           Jim Bril

205 1e 96 KLN   Wilco Bril

206     91           Jos Breden

207 3e 95 E        Wilco Bril

208     93           Wilco Bril

 

 

 

Keurmeester: M. Karlsson

 

Zwart                                                     Hen oud

209      93          Jos Breden                 

                                                              Haan jong

210     O            Liviut Ticsa

211 1e 94 KLN   Liviut Ticsa

                                                              Hen jong

212     91          Jos Breden

213 1e 95 JK     Jim Bril

214      92          Jos Breden

215     94          Liviut Ticsa

216     91          Liviut Ticsa

 

Zwart Witgepareld                               Hen oud

217     92           Wim Gerritsen

218     O            Willie Groote Schaarsberg

219 1e 94 E        Wim Gerritsen

                                                       Haan Jong

220     92           Willie Groote Schaarsberg

                                                              Hen jong

221 2e 94           Willie Groote Schaarsberg

222    91           Marc Rechterschot

223 1e 95 E        Willie Groote Schaarsberg

 

 

Keurmeester: H. van Olst

 

Koekoek                                                Hen Oud      

224 2e 95           Wim Gerritsen

225     94           Jos Breden

226     93           Wim Gerrisen

227 1e 95 KLN   Wim Gerritsen

228      O            Jos Breden                 

                                                              Haan Jong

229     93           Jos Breden

230     O            Marc Rechterschot

231 1e 95 E        Jos Breden

232 2e 93 KLN   Willie Groote Schaarsberg

                                                              Hen Jong

233 2e 96 E        Willie Groote Schaarsberg

234     93           Jos Breden

235 3e 94           Willie Groote Schaarsberg

236 1e 96 JK    Jos Breden

237      O            Willie Groote Schaarsberg

238     93           Willie Groote Schaarsberg

 

 

 

 

 

 

 

AOC / VK

 

Keurmeester: M. Karlsson                 

 

AOC Meerzomig Geelpatrijs               Hen jong

239     90           Rob Voesten

 

AOC Meerzomig Isabelpatrijs             Hen oud

240 1E 95 JK     Marc Rechterschot

                                                              Haan Jong

241 2 93         Gunther Lemmens

242       92         Marc Rechterschot

243 1E  93          Gunther Lemmens

                                                       Hen Jong

244      90          Gunther Lemmens

245      91          Gunther Lemmens

246      91          Gunther Lemmens

247 2E 93           Gunther Lemmens

248 1E 95 E        Gunther Lemmens

249 3E 92           Gunther Lemmens

250      92          Gunther Lemmens

 

 

AOC Roodgeschouderd Zilverpatrijs Haan jong

251     92          Rob Voesten

 

 

AOC Meerzomig Blauwzilverpatrijs   Haan Jong

252      91          Wilco Bril

253     92          Wilco Bril

                                                              Hen jong

254      93          Wilco Bril

255 1e 93 KLN   Wilco Bril

 

 

AOC Meerz. Parelgrijszilverpatrijs    Haan Jong

256       92         Wilco Bril

                                                       Hen Jong

257   1e 93 E      Wilco Bril

 

 

AOC Witpatrijs                                     Haan jong

258      92          Berend Beekhuis

                                                              Hen Jong

259     92          Berend Beekhuis

 

 

AOC Koekoekpatrijs                           Haan jong

260 1E 95 JK     Willie Groote Schaarsberg

 

 

Keurmeester: G.J. Glastra

 

VK Isabeltarwe                                    Hen Jong

261     O            Wim Gerritsen                     

 

 

AOC Blauwzalm                                   Haan Oud

262     92          Marc Rechterschot                                                   Hen Oud

263 1E 95 E       Marc Rechterschot

                                                       Haan Jong

264     92          Marc Rechterschot                                                   Hen Jong

265 1E 95           Marc Rechterschot

266      94          Marc Rechterschot

 

 

VK Parelgrijszalm                                Haan jong

267      5            Berend Beekhuis                                          Hen jong

268     7 E         Berend Beekhuis

 

 

AOC Goud Blauwgezoomd                 Hen Jong

269     93          Berend Beekhuis

 

 

VK Buff Witcolumbia                           Hen Jong

270   8 KLN       Willie Groote Schaarsberg

271   7              Willie Groote Schaarsberg

 

 

AOC Goudberken                                Haan Oud

272    O             Sander Visser                                                          Hen Oud

273     92           Sander Visser

                                                              Haan Jong

274 1E 96 KLN   Sander Visser                                                          Hen Jong

275 1E 96 JK     Sander Visser

276      93          Sander Visser

277    92           Marc Rechterschot

278 2E95           Sander Visser

279    93           Dick Brouwer

 

 

AOC Blauw Goudberken                    Haan jong

280   92            Sander Visser

                                                              Hen jong

281    92            Sander Visser

 

 

AOC Zwartbont                                    Haan Jong

282    91            Marc Rechterschot

283   91            Willie Groote Schaarsberg

Hen jong

284    O             Marc Rechterschot

285 1E 95 E        Willie Groote Schaarsberg

 

 

 

 

Keurmeester: H. van Olst

 

AOC Blauw                                          Hen oud

286    93           Jos Breden

287     92           Jos Breden

 

                                                              Haan jong

288      O            Liviut Ticsa

289 1E 92          Jos Breden

290      93          Liviut Ticsa

 

                                                              Hen Jong 291             92    Jos Breden

292 1E 95 JK     Liviut Ticsa

293     93           Jos Breden

294     92           Liviut Ticsa

295     93           Wim Gerritsen

 

 

AOC Blauwkoekoek                            Haan jong

296    92           Jos Breden

                                                              Hen Jong

297    92           Willie Groote Schaarsberg

2981E  93

Willie Groote Schaarsberg

 

 

AOC Parelgrijskoekoek                       Hen oud

299 1E 94 E        Marc Rechterschot

 

                                                              Haan Jong

300 1E 93           Marc Rechterschot

————————————-

 

 

 

 

 

 Jubileum Masterbreeder 2016

 ************************************

     

         BRAHMA GROOT

          Leo van Vianen

             met  384 punten

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Brahma Kriel

 

 

Keurmeester: M. Karlsson                 

 

Meerzomig Patrijs                                Haan Jong

301 1E  96 JK    Kris de Vos

302 2E 94          Kris de Vos

Hen Jong

303  3E  94              Kris de Vos

304      92          Abe Heerdink

305 1E 95 E        Kris de Vos

306      93          Kris de Vos

307 2E 94 KLN   Kris de Vos

 

 

Meerzomig Blauwpatrijs                     Hen Jong

308     92          Abe Heerdink

 

 

Meerzomig Isabelpatrijs                     Haan Jong

309    91           Adrien et Fatima Arrigoni

310 1e 93           Adrien et Fatima Arrigoni

                                                              Hen Jong

311     91           Frits Dommerholt

312 1e 94 KLN   Paula van Vliet-Pennings

313     92           Frits Dommerholt

314    92           Paula van Vliet-Pennings

315     91           Adrien et Fatima Arrigoni

316    O             Paula van Vliet-Pennings

317    90           Adrien et Fatima Arrigoni

318 2e 93           Paula van Vliet-Pennings

319 3e 92           Adrien et Fatima Arrigoni

 

 

Meerzomig zilverpatrijs                       Haan oud

320     92          Comb. Brahmafarm

Hen oud

321     93          Comb. Brahmafarm

Hen jong

322 1e 95 E       Comb. Brahmafarm

323 2e 93          Comb. Brahmafarm

 

 

Keurmeester: S.Libens

 

Berken                                                  Haan Jong

324      91          Frits Dommerholt

                                                              Hen Jong

325     92          Frits Dommerholt

326      92          Piet Stokkermans

327      95 E       Herman Baltus

328 1e 93          Abe Heerdink

 

 

 

 

 

Wit Zwartcolumbia                              Haan jong

329     91          Martijn Maathuis

330 1e 94 KLN   Paula van Vliet-Pennings

331    91           Martijn Maathuis

332    92           Rens Linders

333    O             Martijn Maathuis

334     92           Martijn Maathuis

                                                              Hen Jong

335    91           Martijn Maathuis

336     92           Paula van Vliet-Pennings

337    91           Martijn Maathuis

338 1e 95 JK      Herman Baltus

339 3e 94 E       Martijn Maathuis

340     93          Paula van Vliet-Pennings

341      94          Piet Stokkermans

342 4e 94 KLN   Martijn Maathuis

343     dis          Martijn Maathuis

344     93          Paula van Vliet-Pennings

345 2e 95 E        Abe Heerdink

346 5e 94 KLN   Martijn Maathuis

347    93           Rens Linders

 

 

Wit Blauwcolumbia                             Haan jong

348      92          Paula van Vliet-Pennings

Hen Jong

349     93          Paula van Vliet-Pennings

350 2E 94 KLN   Piet Stokkermans

351 1E 96 E        Paula van Vliet-Pennings

352     93 T        Rens Linders

353     93           Paula van Vliet-Pennings

 

 

Buff Zwartcolumbia                            Haan oud

354     O            Willem de Wit              35,-

                                                              Haan Jong

355     92           Willem de Wit              35,-

356     93           Willem de Wit              35,-

                                                              Hen Jong

357   abs            Herman Baltus

358     93           Willem de Wit              35,-

359 4E 93           Rene Kwakkel

360     92           Willem de Wit              35,-

361 1E 94 E        Rene Kwakkel

362 3E 93           Willem de Wit

363 5E 93           Piet Stokkermans

364     92           Herman Baltus

365 2E 94           Piet Stokkermans

 

 

 

 

 

Buff Blauwcolumbia                           Haan oud

366      90          Willem de Wit              35,-

                                                              Haan Jong

367 2E  92          Willem de Wit              35,-

368 1E  92          Rene Kwakkel

369      91          Willem de Wit              35,-

Hen Jong 370                92  Willem de Wit               35,-

371 1E 95 JK     Rene Kwakkel

372 3e  93         Willem de Wit              35,-

373  2e   95 E         Rene Kwakkel

374 5e   93         Herman Baltus

375 4e  93         Piet Stokkermans

 

 

Zwart                                                    Haan Oud

376      91          Jos Breden

                                                              Hen oud

377 1e 95 E       Jos Breden

378 2e 93          Jos Breden

                                                              Haan jong

379 1e 93          Jos Breden

Hen jong 380                 93  Jos Breden

381 1E 96 JK    Jos Breden

 

AOC

 

Keurmeester: G.J Glastra

AOC Koekoek                                      Hen Oud

382 1E  93          Jos Breden

Haan Jong

383      92          Jos Breden

Hen Jong

384      93          Jos Breden

————————————–

 

 

 

 Jubileum Masterbreeder 2016

 *************************************

    

      BRAHMA KRIEL            

         Kris de Vos

          met 379 punten

    

 

                                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aantekeningen

 

 

 

 

 

 

Aantekeningen

De inschrijving is gesloten, er zijn 300 Brahma’s en 84 Brahmakrielen ingeschreven.

flyer-pag-1

Download hier het vraagprogramma:  vraagprogramma jubileumshow Brahma NL 2016

English version: Anniversary Brahma Show 2016

Deutsch version: Schauprogramm Jubileumschau NL