Catalogus jongdierendag 2017

Catalogus  jongdierendag 2-9-2017 (vetgedrukte tekst zijn prijswinnaars)

 

HOENDERS

BRAHMA
Keurmeester: AA Heerdink(C)

Meerzomig patrijs Haan jong
93 ZG 1 Theo Visser
94 2ZG 2 Anton Cuijpers
93 ZG 3 Dick Brouwer
92 G 4 Theo Visser
94 1ZG 5 Theo Visser
90 V 6 Wim Gerritsen
Hen jong
91 G 7 Herman Baltus
93 ZG 8 Dick Brouwer
93 ZG 9 Robin van de Riet
94 ZG 10 Anton Cuijpers
93 ZG 11 Ludwig van Roy
00 O 12 Dick Brouwer
ABS 13 Herman Baltus
93 ZG 14 Theo Visser
94 3ZG 15 Bastiaan de Rijk
90 V 16 Wim Gerritsen
94 2ZG 17 Dick Brouwer
95 1ZG 18 Johan Cuijpers
93 ZG 19 Robin van de Riet

Meerzomig blauwpatrijs
Haan jong
92 G 20 Theo Visser
95 1ZG 21 Johan Cuijpers
Hen jong
93 ZG 22 Theo Visser
94 1ZG 23 Ludwig van Roy
94 2ZG 24 Bastiaan de Rijk

Keurmeester: IS Meester(C)

Meerzomig zilverpatrijs
Haan jong
95 ZG 25 Wim van Vliet
92 G 26 Leo van Vianen
94 ZG 27 Wim van Vliet
Hen jong
90 V 28 Leo van Vianen
93 ZG 29 Ludwig van Roy
93 ZG 30 Wim van Vliet
92 G 31 Wilco Bril
93 ZG 32 Leo van Vianen
93 ZG 33 Dick Brouwer
96 F 34 Wim van Vliet
92 G 35 Theo Visser
93 ZG 36 Dick Brouwer
93 ZG 37 Anton Cuijpers
94 ZG 38 Wim van Vliet
95 ZG 39 Dick Brouwer
93 ZG 40 Dick Brouwer

Keurmeester: HL Timmer(A)

Berken Haan jong
92 G 41 Sander Visser
96 1F 42 Geert Geudens
Hen jong
91 G 43 Piet Stokkermans
96 1F 44 Gunther van Weyenberg
94 2ZG 45 Gunther van Weyenberg

Wit zwartcolumbia Haan jong
93 ZG 46 Wim van Vliet
93 ZG 47 Sander Visser
95 2ZG 48 Wim van Vliet
93 ZG 49 Wim van Vliet
96 1F 50 Sander Visser
91 G 51 Geert Geudens
92 G 52 Janus Poppelaars
Hen jong
93 ZG 53 Wim van Vliet
91 G 54 Marc Rechterschot
96 3F 55 Wim van Vliet
93 ZG 56 Geert Geudens
92 G 57 Wim van Vliet
90 V 58 Robin van de Riet
96 1F 59 Wim van Vliet
00 O 60 Wim van Vliet
96 4F 61 Sander Visser
91 G 62 Dick Brouwer
95 5ZG 63 Geert Geudens
94 ZG 64 Wim van Vliet
90 V 65 Robin van de Riet
91 G 66 Marc Rechterschot
93 ZG 67 Dick Brouwer
92 G 68 Wim van Vliet
93 ZG 69 Sander Visser
96 2F 70 Sander Visser

Keurmeester: T Wouterse(C)

Wit blauwcolumbia Haan jong
94 2ZG 71 Dick Brouwer
92 G 72 Sander Visser
Hen jong
93 ZG 73 Janus Poppelaars
92 G 74 Sander Visser
93 ZG 75 Sander Visser
93 ZG 76 Dick Brouwer
94 3ZG 77 Piet Stokkermans
93 ZG 78 Geert Geudens
93 ZG 79 Geert Geudens
93 ZG 80 Marc Rechterschot
93 ZG 81 Geert Geudens
92 G 82 Dick Brouwer
  96 1F83 Marc Rechterschot
93 ZG 84 Janus Poppelaars

Buff zwartcolumbia Haan jong
92 G 85 Leon Linders
00 O 86 Rens Linders
94 3ZG 87 Maurits Flapper
93 ZG 88 Janus Poppelaars
93 ZG 89 Maurits Flapper
92 G 90 Marc Rechterschot
Hen jong
93 ZG 91 Marc Rechterschot
abs 92 Maurits Flapper
94 ZG 93 Sander Visser
93 ZG 94 Maurits Flapper
95 1ZG 95 Gunther van Weyenberg
93 ZG 96 Sander Visser
93 ZG 97 Maurits Flapper
93 ZG 98 Dick Brouwer
abs 99 Dick Brouwer
95 2ZG 100 Rens Linders JEUGDLID
94 ZG 101 Marc Rechterschot
93 ZG 102 Leon Linders
92 G 103 Dick Brouwer

Buff blauwcolumbia Haan jong
93 ZG 104 Dick Brouwer
abs 105 Maurits Flapper
00 O 106 Sander Visser
Hen jong
93 ZG 107 Dick Brouwer
94 3ZG 108 Marc Rechterschot
94 ZG 109 Sander Visser
93 ZG 110 Maurits Flapper
95 1ZG 111 Marc Rechterschot
95 2ZG 112 Janus Poppelaars
94 ZG 113 Sander Visser
93 ZG 114 Dick Brouwer
94 ZG 115 Maurits Flapper

Keurmeester: AA Heerdink(C)

Zwart witgepareld Haan jong
93 ZG 116 Will Groote Schaarsberg
95 1ZG 117 Will Groote Schaarsberg
NE 118 Wim Gerritsen
94 2ZG 119 Will Groote Schaarsberg
Hen jong
DIS 120 Wim Gerritsen
95 ZG 121 Will Groote Schaarsberg

Keurmeester: IS Meester(C)

Wit Haan jong
DIS 122 Wim Gerritsen
93 ZG 123 Wilco Bril
93 ZG 124 Wilco Bril
93 ZG 125 Wilco Bril
94 ZG 126 Wilco Bril
Hen jong
96 F 127 Wilco Bril
DIS 128 Wilco Bril

Zwart Haan jong
00 O 129 Marc Rechterschot
91 G 130 Jos Breden
Hen jong
00 O 131 Will Groote Schaarsberg
93 ZG 132 Jos Breden
00 O 133 Marc Rechterschot
95 ZG 134 Jos Breden

Koekoek Haan jong
92 G 135 Will Groote Schaarsberg
93 ZG 136 Will Groote Schaarsberg
95 ZG 137 Jos Breden
93 ZG 138 Will Groote Schaarsberg
94 ZG 139 Jos Breden
93 ZG 140 Sebastiaan Stappenbelt
93 ZG 141 Wim Gerritsen
92 G 142 Wim Gerritsen
92 G 143 Sebastiaan Stappenbelt
Hen jong
93 ZG 144 Will Groote Schaarsberg
DIS 145 Jos Breden
94 ZG 146 Wim Gerritsen
93 ZG 147 Wim Gerritsen
93 ZG 148 Sebastiaan Stappenbelt
95 ZG 149 Jos Breden
92 G 150 Will Groote Schaarsberg
94 ZG 151 Will Groote Schaarsberg
93 ZG 152 Will Groote Schaarsberg
94 ZG 153 Sebastiaan Stappenbelt

BRAHMA A.O.C
Keurmeester: HL Timmer(A)

Koekoekroodpatrijs Haan jong
00 O 154 Marc Rechterschot
Hen jong
90 V 155 Marc Rechterschot

Keurmeester: GJ Glastra(A)

Meerzomig isabelpatrijs
Haan jong
94 ZG 156 Marc Rechterschot
Hen jong
94 ZG 157 Marc Rechterschot

Keurmeester: HL Timmer(A)

Mz blauwzilverpatrijs
Haan jong
00 O 158 Wilco Bril
Hen jong
90 V 159 Wilco Bril
92 G 160 Theo Visser

Mz blauwzil.pat.roodges
Hen jong
92 G 161 Ludwig van Roy
95 1ZG 162 Ludwig van Roy
93 ZG 163 Ludwig van Roy

Keurmeester: GJ Glastra(A)

Zalmkleur Haan jong
92 G 164 Frans van der Leeden
Hen jong
92 G 165 Ludwig van Roy
90 V 166 Frans van der Leeden

Zalmkleur blauwgetekend
Haan oud
92 G 167 Ludwig van Roy
Hen oud
92 G 168 Ludwig van Roy
Haan jong
90 V 169 Ludwig van Roy
93 1ZG 170 Marc Rechterschot
92 2G 171 Marc Rechterschot
Hen jong
92 2G 172 Ludwig van Roy
92 1G 173 Marc Rechterschot
91 G 174 Marc Rechterschot

Goudberken Haan oud
91 G 175 Sander Visser
Hen oud
94 1ZG 176 Sander Visser
Haan jong
00 O 177 Sander Visser
92 1G 178 Sander Visser
Hen jong
92 2G 179 Sander Visser
00 O 180 Dick Brouwer
93 1ZG 181 Sander Visser
91 G 182 Sander Visser

Blauwgoudberken Hen jong
94 1ZG 183 Sander Visser

Blauwberken Hen jong
00 O 184 Gunther van Weyenberg
92 1G 185 Gunther van Weyenberg
91 2G 186 Piet Stokkermans
90 V 187 Gunther van Weyenberg

Blauw witgepareld Haan jong
91 G 188 Will Groote Schaarsberg
Hen jong
91 G 189 Will Groote Schaarsberg
92 1G 190 Will Groote Schaarsberg
91 G 191 Will Groote Schaarsberg

Blauw Haan oud
94 ZG 192 Jos Breden
Hen oud
94 ZG 193 Jos Breden
Haan jong
92 1G 194 Jos Breden
92 G 195 Jos Breden
Hen jong
92 G 196 Jos Breden
93 1ZG 197 Will Groote Schaarsberg
92 G 198 Will Groote Schaarsberg
93 2ZG 199 Jos Breden
92 3G 200 Will Groote Schaarsberg

BRAHMA V.K
Keurmeester: HL Timmer(A)

Mz koekoek patrijs Haan jong
7 201 Marc Rechterschot
Hen jong
0 202 Jos Breden
0 203 Marc Rechterschot

Mz koekoek roodpatrijs
Hen jong
0 204 Marc Rechterschot

Meezomig witpatrijs Haan jong
5 205 Wilco Bril
Hen jong
5 206 Ludwig van Roy
4 207 Wilco Bril
3 208 Ludwig van Roy
7 209 Ludwig van Roy

Splash Hen jong
ABS 210 Wim Gerritsen
ABS 211 Wim Gerritsen

Onbekend Haan jong
1 212 Frans van der Leeden
Hen jong
3 213 Berend Beekhuis
2 214 Frans van der Leeden
3 215 Frans van der Leeden
7 216 Berend Beekhuis

DWERGHOENDERS

BRAHMA KRIEL
Keurmeester: HMG Maar(C)

Meerzomig patrijs Haan jong
92 G 217 Abe Heerdink
95 5ZG 218 Dieter Mortier
94 ZG 219 Dieter Mortier
95 6ZG 220 Dietrich Kröner
96 3F 221 Kris de Vos
93 ZG 222 Dieter Mortier
223 Wiel Peeters
93 ZG 224 Kris de Vos
96 2F 225 Kris de Vos
95 4ZG 226 Kris de Vos
92 G 227 Dietrich Kröner
96 1F 228 Kris de Vos
91 G 229 Dietrich Kröner
92 G 230 Robin van de Riet
Hen jong
94 ZG 231 Dietrich Kröner
93 ZG 232 Kris de Vos
92 G 233 Kris de Vos
94 5ZG 234 Kris de Vos
ABS 235 Wiel Peeters
92 G 236 Kris de Vos
91 G 237 Dietrich Kröner
96 1F 238 Dieter Mortier
92 G 239 Dietrich Kröner
92 G 240 Kris de Vos
91 G 241 Dietrich Kröner
93 ZG 242 Dieter Mortier
96 2F 243 Dieter Mortier
91 G 244 Robin van de Riet
92 G 245 Dietrich Kröner
ABS 246 Wiel Peeters
91 G 247 Robin van de Riet
90 V 248 Leon Linders
95 3ZG 249 Dieter Mortier
95 4ZG 250 Dieter Mortier
92 G 251 Dietrich Kröner

Meerzomig blauwpatrijs
Hen jong
93 2ZG 252 Kris de Vos
96 1F 253 Kris de Vos

Meerzomig isabelpatrijs
Haan jong
ABS 254 Wiel Peeters
Hen jong
ABS 255 Wiel Peeters
ABS 256 Wiel Peeters

Meerzomig zilverpatrijs
Haan jong
93 2ZG 257 Jan Beukers
91 G 258 Dietrich Kröner
92 G 259 Jan Beukers
92 G 260 Jan Beukers
91 G 261 Jan Beukers
93 1ZG 262 Dietrich Kröner
91 G 263 Dietrich Kröner
Hen jong
92 G 264 Piet Stokkermans
91 G 265 Piet Stokkermans
93 3ZG 266 Abe Heerdink
93 2ZG 267 Jan Beukers
92 G 268 Jan Beukers
91 G 269 Jan Beukers
94 1ZG 270 Jan Beukers

Keurmeester: AA Heerdink(C)

Goudberken Hen jong
00 O 271 Piet Stokkermans

Berken Haan jong
95 ZG 272 Herman Baltus
Hen jong
96 1F 273 Herman Baltus
ABS 274 Herman Baltus

Wit zwartcolumbia Haan jong
91 G 275 Rens Linders
Hen jong
93 ZG 276 Robin van de Riet
94 1ZG 277 Rens Linders
00 O 278 Piet Stokkermans
94 2ZG 279 Robin van de Riet

Wit blauwcolumbia Hen jong
94 ZG 280 Rens Linders

Buff zwartcolumbia Hen jong
91 G 281 Piet Stokkermans
93 2ZG 282 A Smeding
96 1F 283 A Smeding
93 ZG 284 Piet Stokkermans

Buff blauwcolumbia Haan jong
96 1F 285 A Smeding
Hen jong
94 ZG 286 A Smeding
95 1ZG 287 A Smeding

Zwart Hen jong
ABS 288 Wim Gerritsen
90 V 289 Wim Gerritsen
90 1V 290 Wim Gerritsen

BRAHMA KRIEL A.O.C
Keurmeester: GJ Glastra(A)

Mz blauwzilverpatrijs Hen jong
91 G 291 Abe Heerdink

Blauwberken Hen jong
00 O 292 Piet Stokkermans

Koekoek Haan oud
93 ZG 293 Jos Breden
Hen oud
91 G 294 Jos Breden
Haan jong
90 V 295 Sebastiaan Stappenbelt
92 G 296 Jos Breden
00 O 297 Jos Breden
Hen jong
91 G 298 Jos Breden
90 V 299 Sebastiaan Stappenbelt
92 G 300 Jos Breden

 

Catalogus jongdierendag  2016

Brahma groot
Kooi Pred. Pnt. Meerzomig patrijs
Keurmeester Iwan   Meester
Haan
1 O Rob van der Valk
2 ZG 93 Rob van der Valk
Hen
3 ZG 94 Theo Visser
4 ZG 94 Ludwig Van Roy
5 G 92 Theo Visser
6 Zg 94 Ludwig Van Roy
Meerzomig   blauwpatrijs
Keurmeester Albert   Meester
Haan
7 G 91 Syb Cornel
Hen
8 3 ZG 93 Ludwig Van Roy
9 G 92 Theo Visser
10 2 ZG 93 Ludwig Van Roy
11 G 92 Rob van der Valk
12 G 91 Theo Visser
13 1 F 96 Rob van der Valk
Meerzomig   zilverpatrijs
Keurmeester Lammert   van Beek
Haan
14 G 91 Ludwig Van Roy
15 3 ZG 94 Leo van Vianen
16 V 90 Theo Visser
Hen
17 G 92 Ludwig Van Roy
18 93 Leo van Vianen
19 2 ZG 95 Ludwig Van Roy
20 V 90 Theo Visser
21 1 F 96 Leo van Vianen
22 G 91 Theo Visser
23 G 92 Wilco Bril
Wit zwartcolumbia
Keurmeester Albert   Meester
Haan
24 ZG 93 Martin Lagerweij
25 O Martin Lagerweij
26 ZG 95 Martin Linskens
27 G 92 Peter Kuijs
28 abs Peter Kuijs
29 V 90 Marc Rechterschot
30 ZG 93 Geert Geudens
31 G 92 Sander Visser
32 ZG 93 Hendrik van Maurik
33 abs Hendrik van Maurik
Hen
34 ZG 93 Martin Lagerweij
35 ZG 95 Martin Linskens
36 G 92 Martin Lagerweij
37 g 91 Peter Kuijs
38 abs Martin Linskens
39 O Peter Kuijs
40 ZG 93 Martin Lagerweij
41 2 ZG 95 Martin Linskens
42 1 F 96 Sander Visser
43 V 90 Martin Lagerweij
44 G 91 Peter Kuijs
45 3 ZG 95 Marc Rechterschot
46 ZG 95 Sander Visser
47 ZG 94 Jos Breden
48 G 91 Geert Geudens
49 G 92 Hendrik van Maurik
50 ZG 94 Hendrik van Maurik
Kooi Pred. Pnt. Wit blauwcolumbia
Keurmeester Albert   Meester
Haan
51 ZG 93 Geert Geudens
52 G 92 Sander Visser
Hen
53 2 ZG 95 Sander Visser
54 ZG 94 Geert Geudens
55 1 F 96 Sander Visser
56 G 92 Gunther Van   Weijenberg
Buff zwartcolumbia
Keurmeester Iwan   Meester
Haan
57 O Peter Kuijs
58 G 92 Syb Cornel
59 3 ZG 95 Marc Rechterschot
60 ZG 93 Peter Kuijs
61 O Leon Linders
62 ZG 93 Marc Rechterschot
Hen
63 ZG 93 Syb Cornel
64 O Peter Kuijs
65 ZG 95 Syb Cornel
66 1 F 96 Sander Visser
67 ZG 94 Peter Kuijs
68 ZG 95 Syb Cornel
69 2 ZG 95 Sander Visser
70 G 92 Syb Cornel
71 G 92 Rens Linders
72 ABS Leon Linders
Buff blauwcolumbia
Keurmeester Iwan   Meester
Haan
73 V 90 Sander Visser
Kooi Pred. Pnt. Hen
74 ZG 93 Marc Rechterschot
75 G 92 Sander Visser
76 ABS Sander Visser
Berken
Keurmeester Iwan   Meester
Haan
77 2 ZG 95 Sander Visser
Hen
78 3 ZG 94 Gunther Van   Weijenberg
79 ZG 93 Sander Visser
80 1 ZG 95 Gunther Van   Weijenberg
81 ZG 94 Sander Visser
82 ABS Gunther Van   Weijenberg
Zwart
Keurmeester Iwan   Meester
Haan
83 G 90 Jos Breden
84 G 92   Wim Gerrits ( kriel )
Hen
85 G 91 Wim Gerritsen (kriel   )
86 G 92 Jos Breden
87 G 92 Wim Gerritsen (kriel   )
88 G 92 Jim Bril
89 G 91 Berend Beekhuis
Wit
Keurmeester Lammert   van Beek
Haan
90 3 G 92 Wilco Bril
91 V 90 Wilco Bril
92 G 91 Jos Breden
Kooi Pred. Pnt. Hen
93 2 G 92 Wilco Bril
94 1 G 92 Wilco Bril
95 G 90 Jos Breden
Zwart witgepareld
Keurmeester Lammert   van Beek
Haan
96 V 90 Marc Rechterschot
97 3 ZG 93 Willie Groote   Schaarsberg
Hen
98 1 ZG 94 Willie Groote   Schaarsberg
99 2 ZG 94 Willie Groote   Schaarsberg
Koekoek
Keurmeester Lammert   van Beek
Haan
100 G 92 Jos Breden
101 1 ZG 95 Willie Groote   Schaarsberg
102 V 90 Jos Breden
103 G 92 Willie Groote   Schaarsberg
104 G 92 Marc Rechterschot
Hen
105 G 91 Willie Groote   Schaarsberg
106 3 ZG 93 Jos Breden
107 Z ZG 94 Willie Groote   Schaarsberg
108 O Jos Breden
109 G 92 Willie Groote   Schaarsberg
110 O Wim Gerritsen
111 G 92 Willie Groote   Schaarsberg
112 V 90 Wim Gerritsen
113 ZG 93 Willie Groote   Schaarsberg
AOC-klasse
Kooi Pred. Pnt. Blauw goudberken
Keurmeester Lammert   van Beek
Haan
114 V 90 Gunther Van   Weijenberg
115 1 ZG 93 Sander Visser
116 G 91 Gunther Van   Weijenberg
117 3 G 92 Gunther Van   Weijenberg
118 ABS Gunther Van   Weijenberg
Hen
119 2 G 92 Sander Visser
Meerzomig   blauwzilverpatrijs
Keurmeester Albert   Meester
Haan
120 O Wilco Bril
Hen
121 V 90 Wilco Bril
122 ZG 93 Jos Breden
Meerzomig   parelgrijszilverpatrijs
Keurmeester Albert   Meester
Haan
123 ZG 93 Berend Beekhuis
Hen
124 G 91 Wilco Bril
Meerzomig   isabelpatrijs (erkenning)
Keurmeester Geri   Glastra met FTC
Haan
125 1 G 92 Marc Rechterschot
Hen
126 G 91 Wim Gerritsen
127 G 91 Wim Gerritsen
128 G 92 Wim Gerritsen
129 V 90 Wim Gerritsen
Kooi Pred. Pnt.
130 O Wim Gerritsen
131 1 ZG 93 Marc Rechterschot  oud
132 G 92 Marc   Rechterschot
Zalm
keurmeester Geri   Glastra
Haan
133 G 92 Wim Gerritsen   oud
134 V 91 Wim Gerritsen
135 O Wim Gerritsen
Hen
136 G 92 Wim Gerritsen
Zalm Blauw getekend   (Duits) (erkenning)
Keurmeester Geri   Glastra met FTC
Haan
137 G 92 Marc   Rechterschot  oud
138 G 92 Ludwig Van Roy
139 G 91 Marc Rechterschot
140 G 91 Marc   Rechterschot
Hen
141 O Ludwig Van Roy
142 ZG 94 Ludwig Van Roy
143 ZG 93 Marc Rechterschot oud
144 G 91 Marc Rechterschot oud
145 ZG 93 Marc Rechterschot
146 ZG 93 Marc Rechterschot
147 V 90 Wim Gerritsen oud
148 O Wim Gerritsen oud
Zilver wildkleur
Keurmeester Geri   Glastra
Hen
149 7 Berend Beekhuis
Kooi Pred. Pnt. Buff witcolumbia
Keurmeester Geri   Glastra
Hen
150 8 Willie Groote   Schaarsberg
151 7 Willie Groote   Schaarsberg
152 7 Willie Groote   Schaarsberg
Blauw
Keurmeester Lammert   van Beek
Haan
153 V 90 Jos Breden
Hen
154 2 G 92 Jos Breden
155 1 ZG 94 Jos Breden
Blauw witgepareld
Keurmeester Lammert   van Beek
Haan
156 V 90 Willie Groote   Schaarsberg
  Hen
157 G 91 Willie Groote   Schaarsberg
Blauw koekoek
Keurmeester Lammert   van Beek
Haan
158 G 92 Jos Breden
Goudberken   (erkenning)
Keurmeester Geri   Glastra met FTC
Haan
159 G 91 Marc Rechterschot
159 A G 92 Marc Rechterschot
160 O Sander Visser
161 ZG 94 Sander Visser
Hen
162 G 92 Sander Visser
163 G 92 Marc Rechterschot
164 ZG 95 Sander Visser
Kooi Pred. Pnt.
165 ZG 94 Sander Visser
166 ZG 93 Sander Visser
167 O Wim Gerritsen
168 1 ZG 95 Sander Visser
169 ZG 94 Sander Visser
Parel
Keurmeester Lammert   van Beek
Hen
170 6 Martin   Linskens
Brahma kriel
Meerzomig   patrijs
Keurmeester Iwan   Meester
Hen
171 1 ZG 95 Paula van   Vliet-Pennings
172 2 ZG 93 Paula van   Vliet-Pennings
173 O Paula van   Vliet-Pennings
174 V 90 Piet Stokkermans
175 V 90 Piet Stokkermans
176 3 ZG 93 Paula van   Vliet-Pennings
Meerzomig   isabelpatrijs
Keurmeester Sebastien   Libens
Hen
177 1 ZG 93 Paula van   Vliet-Pennings
Wit   zwartcolumbia
Keurmeester Sebastien   Libens
Hen
178 1 ZG 93 Rens Linders
179 2 ZG 93 Piet Stokkermans
Kooi Pred. Pnt. Wit   blauwcolumbia
Keurmeester Sebastien   Libens
Hen
180 1 F 96 Paula van   Vliet-Pennings
181 2 ZG 93 Rens Linders
182 3 G 92 Piet Stokkermans
Buff   zwartcolumbia
Keurmeester Sebastien   Libens
Haan
183 ZG 93 Rosalien Dol-de   Maaijer
184 G 92 Rosalien Dol-de   Maaijer
185 ZG 94 Rosalien Dol-de   Maaijer
186 ZG 93 Rosalien Dol-de   Maaijer
187 G 92 Rosalien Dol-de   Maaijer
188 ABS Andries Smeding
Hen
189 O Rosalien Dol-de   Maaijer
190 O Rosalien Dol-de   Maaijer
191 1 ZG 95 Rosalien Dol-de   Maaijer
192 ZG 94 Rosalien Dol-de   Maaijer
193 ZG 93 Rosalien Dol-de   Maaijer
194 G 91 Rosalien Dol-de   Maaijer
195 G 92 Rosalien Dol-de   Maaijer
196 3 ZG 94 Rosalien Dol-de   Maaijer
197 ABS Andries Smeding
198 ABS Andries Smeding
199 2 ZG 94 René Kwakkel
200 G 92 René Kwakkel
201 G 91 Rens Linders
202 ABS Andries Smeding
203 3 ZG 93 René Kwakkel
204 ZG 94 Piet Stokkermans
205 ZG 93 Piet Stokkermans
Kooi Pred. Pnt. Buff   blauwcolumbia
Keurmeester Sebastien   Libens
Haan
206 ZG 94 René Kwakkel
207 G 92 René Kwakkel
208 O René Kwakkel
209 O René Kwakkel
210 ZG 92 René Kwakkel
Hen
211 ZG 93 René Kwakkel
212 1 ZG 95 René Kwakkel
213 2 ZG 95 René Kwakkel
214 ZG 93 René Kwakkel
215 ZG 93 René Kwakkel
216 O Piet Stokkermans
Zwart
Keurmeester Sebastien   Libens
Haan
217 ZG 92 Jos Breden
Hen
218 ZG 94 Jos Breden
219 1 ZG 93 Jos Breden
AOC-klasse
Koekoek (erkenning)
Keurmeester Geri   Glastra met FTC
Haan
220 G 92 Jos Breden  oud
221 G 91 Jos Breden  jong
Hen
222 V 90 Jos Breden  oud
223 G 91 Jos Breden  jong
224 1 ZG 93 Jos Breden  jong
Brahma groot
Kooi Pred. Pnt. Meerzomig patrijs
Keurmeester Iwan   Meester
Haan
1 O Rob van der Valk
2 ZG 93 Rob van der Valk
Hen
3 ZG 94 Theo Visser
4 ZG 94 Ludwig Van Roy
5 G 92 Theo Visser
6 Zg 94 Ludwig Van Roy
Meerzomig   blauwpatrijs
Keurmeester Albert   Meester
Haan
7 G 91 Syb Cornel
Hen
8 3 ZG 93 Ludwig Van Roy
9 G 92 Theo Visser
10 2 ZG 93 Ludwig Van Roy
11 G 92 Rob van der Valk
12 G 91 Theo Visser
13 1 F 96 Rob van der Valk
Meerzomig   zilverpatrijs
Keurmeester Lammert   van Beek
Haan
14 G 91 Ludwig Van Roy
15 3 ZG 94 Leo van Vianen
16 V 90 Theo Visser
Hen
17 G 92 Ludwig Van Roy
18 93 Leo van Vianen
19 2 ZG 95 Ludwig Van Roy
20 V 90 Theo Visser
21 1 F 96 Leo van Vianen
22 G 91 Theo Visser
23 G 92 Wilco Bril
Wit zwartcolumbia
Keurmeester Albert   Meester
Haan
24 ZG 93 Martin Lagerweij
25 O Martin Lagerweij
26 ZG 95 Martin Linskens
27 G 92 Peter Kuijs
28 abs Peter Kuijs
29 V 90 Marc Rechterschot
30 ZG 93 Geert Geudens
31 G 92 Sander Visser
32 ZG 93 Hendrik van Maurik
33 abs Hendrik van Maurik
Hen
34 ZG 93 Martin Lagerweij
35 ZG 95 Martin Linskens
36 G 92 Martin Lagerweij
37 g 91 Peter Kuijs
38 abs Martin Linskens
39 O Peter Kuijs
40 ZG 93 Martin Lagerweij
41 2 ZG 95 Martin Linskens
42 1 F 96 Sander Visser
43 V 90 Martin Lagerweij
44 G 91 Peter Kuijs
45 3 ZG 95 Marc Rechterschot
46 ZG 95 Sander Visser
47 ZG 94 Jos Breden
48 G 91 Geert Geudens
49 G 92 Hendrik van Maurik
50 ZG 94 Hendrik van Maurik
Kooi Pred. Pnt. Wit blauwcolumbia
Keurmeester Albert   Meester
Haan
51 ZG 93 Geert Geudens
52 G 92 Sander Visser
Hen
53 2 ZG 95 Sander Visser
54 ZG 94 Geert Geudens
55 1 F 96 Sander Visser
56 G 92 Gunther Van   Weijenberg
Buff zwartcolumbia
Keurmeester Iwan   Meester
Haan
57 O Peter Kuijs
58 G 92 Syb Cornel
59 3 ZG 95 Marc Rechterschot
60 ZG 93 Peter Kuijs
61 O Leon Linders
62 ZG 93 Marc Rechterschot
Hen
63 ZG 93 Syb Cornel
64 O Peter Kuijs
65 ZG 95 Syb Cornel
66 1 F 96 Sander Visser
67 ZG 94 Peter Kuijs
68 ZG 95 Syb Cornel
69 2 ZG 95 Sander Visser
70 G 92 Syb Cornel
71 G 92 Rens Linders
72 ABS Leon Linders
Buff blauwcolumbia
Keurmeester Iwan   Meester
Haan
73 V 90 Sander Visser
Kooi Pred. Pnt. Hen
74 ZG 93 Marc Rechterschot
75 G 92 Sander Visser
76 ABS Sander Visser
Berken
Keurmeester Iwan   Meester
Haan
77 2 ZG 95 Sander Visser
Hen
78 3 ZG 94 Gunther Van   Weijenberg
79 ZG 93 Sander Visser
80 1 ZG 95 Gunther Van   Weijenberg
81 ZG 94 Sander Visser
82 ABS Gunther Van   Weijenberg
Zwart
Keurmeester Iwan   Meester
Haan
83 G 90 Jos Breden
84 G 92   Wim Gerrits ( kriel )
Hen
85 G 91 Wim Gerritsen (kriel   )
86 G 92 Jos Breden
87 G 92 Wim Gerritsen (kriel   )
88 G 92 Jim Bril
89 G 91 Berend Beekhuis
Wit
Keurmeester Lammert   van Beek
Haan
90 3 G 92 Wilco Bril
91 V 90 Wilco Bril
92 G 91 Jos Breden
Kooi Pred. Pnt. Hen
93 2 G 92 Wilco Bril
94 1 G 92 Wilco Bril
95 G 90 Jos Breden
Zwart witgepareld
Keurmeester Lammert   van Beek
Haan
96 V 90 Marc Rechterschot
97 3 ZG 93 Willie Groote   Schaarsberg
Hen
98 1 ZG 94 Willie Groote   Schaarsberg
99 2 ZG 94 Willie Groote   Schaarsberg
Koekoek
Keurmeester Lammert   van Beek
Haan
100 G 92 Jos Breden
101 1 ZG 95 Willie Groote   Schaarsberg
102 V 90 Jos Breden
103 G 92 Willie Groote   Schaarsberg
104 G 92 Marc Rechterschot
Hen
105 G 91 Willie Groote   Schaarsberg
106 3 ZG 93 Jos Breden
107 Z ZG 94 Willie Groote   Schaarsberg
108 O Jos Breden
109 G 92 Willie Groote   Schaarsberg
110 O Wim Gerritsen
111 G 92 Willie Groote   Schaarsberg
112 V 90 Wim Gerritsen
113 ZG 93 Willie Groote   Schaarsberg
AOC-klasse
Kooi Pred. Pnt. Blauw goudberken
Keurmeester Lammert   van Beek
Haan
114 V 90 Gunther Van   Weijenberg
115 1 ZG 93 Sander Visser
116 G 91 Gunther Van   Weijenberg
117 3 G 92 Gunther Van   Weijenberg
118 ABS Gunther Van   Weijenberg
Hen
119 2 G 92 Sander Visser
Meerzomig   blauwzilverpatrijs
Keurmeester Albert   Meester
Haan
120 O Wilco Bril
Hen
121 V 90 Wilco Bril
122 ZG 93 Jos Breden
Meerzomig   parelgrijszilverpatrijs
Keurmeester Albert   Meester
Haan
123 ZG 93 Berend Beekhuis
Hen
124 G 91 Wilco Bril
Meerzomig   isabelpatrijs (erkenning)
Keurmeester Geri   Glastra met FTC
Haan
125 1 G 92 Marc Rechterschot
Hen
126 G 91 Wim Gerritsen
127 G 91 Wim Gerritsen
128 G 92 Wim Gerritsen
129 V 90 Wim Gerritsen
Kooi Pred. Pnt.
130 O Wim Gerritsen
131 1 ZG 93 Marc Rechterschot  oud
132 G 92 Marc   Rechterschot
Zalm
keurmeester Geri   Glastra
Haan
133 G 92 Wim Gerritsen   oud
134 V 91 Wim Gerritsen
135 O Wim Gerritsen
Hen
136 G 92 Wim Gerritsen
Zalm Blauw getekend   (Duits) (erkenning)
Keurmeester Geri   Glastra met FTC
Haan
137 G 92 Marc   Rechterschot  oud
138 G 92 Ludwig Van Roy
139 G 91 Marc Rechterschot
140 G 91 Marc   Rechterschot
Hen
141 O Ludwig Van Roy
142 ZG 94 Ludwig Van Roy
143 ZG 93 Marc Rechterschot oud
144 G 91 Marc Rechterschot oud
145 ZG 93 Marc Rechterschot
146 ZG 93 Marc Rechterschot
147 V 90 Wim Gerritsen oud
148 O Wim Gerritsen oud
Zilver wildkleur
Keurmeester Geri   Glastra
Hen
149 7 Berend Beekhuis
Kooi Pred. Pnt. Buff witcolumbia
Keurmeester Geri   Glastra
Hen
150 8 Willie Groote   Schaarsberg
151 7 Willie Groote   Schaarsberg
152 7 Willie Groote   Schaarsberg
Blauw
Keurmeester Lammert   van Beek
Haan
153 V 90 Jos Breden
Hen
154 2 G 92 Jos Breden
155 1 ZG 94 Jos Breden
Blauw witgepareld
Keurmeester Lammert   van Beek
Haan
156 V 90 Willie Groote   Schaarsberg
  Hen
157 G 91 Willie Groote   Schaarsberg
Blauw koekoek
Keurmeester Lammert   van Beek
Haan
158 G 92 Jos Breden
Goudberken   (erkenning)
Keurmeester Geri   Glastra met FTC
Haan
159 G 91 Marc Rechterschot
159 A G 92 Marc Rechterschot
160 O Sander Visser
161 ZG 94 Sander Visser
Hen
162 G 92 Sander Visser
163 G 92 Marc Rechterschot
164 ZG 95 Sander Visser
Kooi Pred. Pnt.
165 ZG 94 Sander Visser
166 ZG 93 Sander Visser
167 O Wim Gerritsen
168 1 ZG 95 Sander Visser
169 ZG 94 Sander Visser
Parel
Keurmeester Lammert   van Beek
Hen
170 6 Martin   Linskens
Brahma kriel
Meerzomig   patrijs
Keurmeester Iwan   Meester
Hen
171 1 ZG 95 Paula van   Vliet-Pennings
172 2 ZG 93 Paula van   Vliet-Pennings
173 O Paula van   Vliet-Pennings
174 V 90 Piet Stokkermans
175 V 90 Piet Stokkermans
176 3 ZG 93 Paula van   Vliet-Pennings
Meerzomig   isabelpatrijs
Keurmeester Sebastien   Libens
Hen
177 1 ZG 93 Paula van   Vliet-Pennings
Wit   zwartcolumbia
Keurmeester Sebastien   Libens
Hen
178 1 ZG 93 Rens Linders
179 2 ZG 93 Piet Stokkermans
Kooi Pred. Pnt. Wit   blauwcolumbia
Keurmeester Sebastien   Libens
Hen
180 1 F 96 Paula van   Vliet-Pennings
181 2 ZG 93 Rens Linders
182 3 G 92 Piet Stokkermans
Buff   zwartcolumbia
Keurmeester Sebastien   Libens
Haan
183 ZG 93 Rosalien Dol-de   Maaijer
184 G 92 Rosalien Dol-de   Maaijer
185 ZG 94 Rosalien Dol-de   Maaijer
186 ZG 93 Rosalien Dol-de   Maaijer
187 G 92 Rosalien Dol-de   Maaijer
188 ABS Andries Smeding
Hen
189 O Rosalien Dol-de   Maaijer
190 O Rosalien Dol-de   Maaijer
191 1 ZG 95 Rosalien Dol-de   Maaijer
192 ZG 94 Rosalien Dol-de   Maaijer
193 ZG 93 Rosalien Dol-de   Maaijer
194 G 91 Rosalien Dol-de   Maaijer
195 G 92 Rosalien Dol-de   Maaijer
196 3 ZG 94 Rosalien Dol-de   Maaijer
197 ABS Andries Smeding
198 ABS Andries Smeding
199 2 ZG 94 René Kwakkel
200 G 92 René Kwakkel
201 G 91 Rens Linders
202 ABS Andries Smeding
203 3 ZG 93 René Kwakkel
204 ZG 94 Piet Stokkermans
205 ZG 93 Piet Stokkermans
Kooi Pred. Pnt. Buff   blauwcolumbia
Keurmeester Sebastien   Libens
Haan
206 ZG 94 René Kwakkel
207 G 92 René Kwakkel
208 O René Kwakkel
209 O René Kwakkel
210 ZG 92 René Kwakkel
Hen
211 ZG 93 René Kwakkel
212 1 ZG 95 René Kwakkel
213 2 ZG 95 René Kwakkel
214 ZG 93 René Kwakkel
215 ZG 93 René Kwakkel
216 O Piet Stokkermans
Zwart
Keurmeester Sebastien   Libens
Haan
217 ZG 92 Jos Breden
Hen
218 ZG 94 Jos Breden
219 1 ZG 93 Jos Breden
AOC-klasse
Koekoek (erkenning)
Keurmeester Geri   Glastra met FTC
Haan
220 G 92 Jos Breden  oud
221 G 91 Jos Breden  jong
Hen
222 V 90 Jos Breden  oud
223 G 91 Jos Breden  jong
224 1 ZG 93 Jos Breden  jong